עמי עיני » ביטוח הוא מקצוע חיוני?

ביטוח הוא מקצוע חיוני?

ביטוח הוא מקצוע חיוני?

היא חייכה והרימה גבה כשאמרתי לה שאני עובד חיוני

. באחד מימי החג נפגשנו עם המשפחה המורחבת, קרובת משפחה שאלה אותי אם הענף שלי (ביטוח) נפגע בתקופת הקורונה. סיפרתי לה שכמות העבודה ממש הוכפלה עקב יציאה של הרבה לקוחות לחל”ת.

עבדנו כל צוות המשרד אפילו באופן מוגבר כדי לדאוג להם להמשך רצף הביטוח. והוספתי בסוף “המקצוע שלי נחשב חיוני במשק”. היא חייכה אלי. חייכתי חזרה, ואז היא התפרצה בצחוק גדול שאלתי אותה למה את צוחקת 😳 אמרה שנורא הצחיק אותה שאמרתי שסוכן ביטוח הוא מקצוע חיוני.

| באותו רגע מלבד המבוכה שלי מהצחוק שלה, ניסיתי לשלוף מזיכרוני כל מה שאני מחשיב בעשייה שלי לעבודה חיונית. סיפרתי לה על מקרה שקרה ממש לפני ימים ספורים

. התקשרה אליי לקוחה שסבלה מכאבי בטן ושיתפה אותי בממצאים מחשידים שמחייבים אותה לעבור התערבות כירורגית דחופה עוד באותו היום. היא רצתה לעשות את הניתוח עם רופא שהיא מטופלת אצלו וסומכת עליו, וזה אומר שהיא צריכה לעשות ניתוח פרטי בבית חולים פרטי, שלא ממומן ע”י קופ”ח, כלומר להוציא מהכיס 14,620 ₪.

מיד התקשרתי למתאמת של הרופא המנתח. ביקשתי שתעביר אליי מסמכים רפואיים נוספים, שנחוצים לחברת הביטוח כדי להבטיח לה כיסוי מלא על ההוצאות. פניתי איתם במיידי לאדם הנכון במחלקת תביעות בריאות בחברה, כדי לקדם כמה שיותר מהר את העניינים. קיבלתי עבור הלקוחה שלי אישור זכאות גם לשכר המנתח וגם לתשלום לבית החולים. שני אישורים שמאפשרים לה לבצע הניתוח במיידי, מבלי לשלם מכיסה. אז מה אתם אומרים? סוכן ביטוח הוא מקצוע חיוני?🤔 #ביטוח_מקצוע_חיוני

מחפשים סוכן ביטוח ושותף אישי לביטחון שלכם? חייגו למספר 03-9236666 או השאירו פרטים:
    כלי נגישות
    חיוג מהירוואטסאפ