עמי עיני » ניהול השקעות וביטוח חבויות – למה כדאי לשים לב?

ניהול השקעות וביטוח חבויות – למה כדאי לשים לב?

ניהול השקעות וביטוח חבויות

ניהול השקעות

העולם הפיננסי של ימינו דורש מקצועיות וניסיון על מנת לנהל את ההשקעות שלנו בחוכמה ולהשביח את נכסינו. אנו מציעים שירות ניהול השקעות מקצועי, על ידי מומחים בתחום הפיננסי, שיסייעו לכם להתאים את ההשקעה הנכונה עבורכם. ניהול ההשקעות כולל התאמת ההשקעות למשקיע וניהולן בחוכמה, כך שתוכלו להתמודד עם העליות והמורדות בשוק ההון ולהישאר יציבים. נסייע לכם להשקיע בחוכמה ולהתאים את אופי ההשקעה לטווח ההשקעה. ניהול ההשקעות שלכם יתבצע על ידי גוף אובייקטיבי ובעל נסיון של שנים, שילווה אתכם וינווט את ההחלטות הפיננסיות שתעשו בחוכמה.

חיסכון פנסיוני

חיסכון פנסיוני הוא אחת ההשקעות החשובות וההכרחיות ביותר שנעשה בחיינו. ישנם ביטוחים שניתן לחיות בלעדיהם, החיסכון הפנסיוני הוא התכנית להגנה על עתידכם. חשיבות החיסכון הפנסיוני גדולה במיוחד לאור העובדה שתוחלת החיים בעידן המודרני רק גדלה, דבר המצריך חיסכון על פני מספר רב של שנים. חשוב להתחיל ולחסוך לגיל הפנסיה כבר בהיותכם צעירים – כך תוכלו לזכות בקצבה שתתפרש על פני שנים ארוכות ותעניק לכם רווה על פני שנים רבות. כדי שתוכלו להזדקן בכבוד וליהנות מקצבה נוחה, יש צורך בבניית תיק פנסיוני חכם שיותאם לכם באופן אישי. תכנית הגמלה הפנסיונית הייחודית מותאמת לשינויים שהמשפחה עוברת במהלך השנים ולצרכים הייחודיים של כל מבוטח. אנו מאפשרים שילוב של תכניות שונות אותן פתחתם במהלך השנים על מנת שתוכלו למקסם את התשואות שלכם ולקבל את גמלת הפנסיה הטובה ביותר.

ביטוח חבויות

ביטוח חבויות הוא ביטוח שלפיו “חייב המבטח לשפות בגין חבות כספית שהמבוטח עשוי להיות חייב בה לצד שלישי”, את ביטוחי החבויות ניתן לחלק לשניים: א. ביטוחי חבות הנובעת מאירוע תאונתי (לדוגמא: ביטוח צד שלישי,אחריותהמוצר,חבות מעביד ועוד) ב. ביטוחי חבות הנובעת ממעשה או מחדל שאינם כרוכים בהכרח מאירוע תאונתי (ביטוח אח’ מקצועית)

עילת התביעה נגד המבטח בביטוח חבויות מושתת על קיום אחריות של המבוטח כלפי צד שלישי, נטל ההוכחה כי המבוטח אשם בגרימת הנזק מוטלת על צד שלישי (למעט שני מקרים בהם הטיל המחוקק אחריות מוחלטת על המזיק חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, חוק אחריות למוצרים פגומים).

מחפשים סוכן ביטוח ושותף אישי לביטחון שלכם? חייגו למספר 03-9236666 או השאירו פרטים:
    כלי נגישות
    חיוג מהירוואטסאפ